Usuwanie wirusów WordPress

Twoja strona została zainfekowana? Przeglądarka wyświetla ostrzeżenie o złośliwym oprogramowaniu? Strona rozsyła spam lub wirusy? Zareaguj!

Usuwanie wirusów z WordPress

Usuwanie wirusów z WordPress

Jeśli masz problem z wirusem na swojej stronie WordPress, trafiłeś we właściwe miejsce. Specjalizujemy się w usuwaniu wszelkiego rodzaju wirusów. Szybko przywrócimy funkcjonalność Twojej strony i zabezpieczymy ją przed przyszłymi atakami. Pracujemy przez cały rok i gwarantujemy jakość świadczonych usług. Koszt usunięcia wirusów z witryny WordPress zaczyna się od 300 PLN.

Objawy wirusa na WordPress

Wirusy na stronie WordPress mogą być niezauważone. To może doprowadzić do zablokowania strony przez firmę hostingową lub oznaczenia jej jako niebezpiecznej w Google. Objawy infekcji to m.in. przekierowania, spam, nowe i spamerskie podstrony, próby instalowania niebezpiecznego oprogramowania oraz fałszywe informacje o nagrodach.

Objawy wirusa na WordPress
Doświadczenie i dobre ceny

Doświadczenie i dobre ceny

Jeżeli chcesz szybko i fachowo rozwiązać problem ze stroną, ale nie lubisz przepłacać to jesteś w dobrym miejscu! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu potrafimy rozwiązać każdy problem związany z WordPressem. Szybko reagujemy na zgłoszenia, dotrzymujemy terminów i mamy niższe ceny niż konkurencja.

Eksperckie rozwiązania dla Twojej strony WordPress

Tworzenie, optymalizacja i zabezpieczenie – wszystko, czego potrzebuje Twój biznes online.

Ekspercki blog o WordPress

Projektowanie stron internetowych, marketing online i samouczki.

Dane strukturalne w SEO

Dane strukturalne w SEO

Dane strukturalne w SEO to klucz do lepszej widoczności w wynikach wyszukiwania. Optymalizuj i wyróżnij swoją stronę!